Kui jätkate siinse veebisaidi kasutamist, nõustute küpsiste kasutamisega, et saaksime teada külastusstatistikat, esitada teie huvide järgi kohandatud sisu ja võimaldada teil jagada saidi sisu suhtlusportaalides.  Lisainfot küpsiste ja nendega seotud seadistuse kohta leiate meie privaatsuspoliitikast aadressil.

Tupperware materjalide valik

Polükarbonaati ehk bisfenool A-d enam ei kasutata. Tupperware tooted on alati olnud ohutud.


Saage tuttavaks Tupperware toodete uue bisfenool-A-vaba põlvkonnaga!

Tupperware võtab oma kliente kuulda ja töötab välja tooteid, mis vastavad tervislikkuse, ohutuse, kasutajasõbralikkuse ja moodsa disaini poolest kõrgeimatele nõuetele. Tuppeware on seisukohal, et materjalide valik ja nende ohutus on ülioluline.

Sellepärast on Tupperware otsustanud kõrvaldada kõik polükarbonaadist tooted, nii et Tupperware tooted ei sisalda üldse bisfenool A-d! Samuti ei kasuta me tehislikke pehmendeid (ftalaate).

Tupperware vana ja uue põlvkonna tooted on ohutud!

Üle 60 aasta on Tupperware olnud üks tunnustatumaid ja usaldusväärsemaid nimesid majapidamistoodete valdkonnas ning alati järginud Euroopa tervisekaitse- ja ohutusnõudeid.

Euroopa Toiduohutusamet (EFSA) on kehtestanud toiduga kokku puutuvatele plastidele kaks ohutusparameetrit.

Migratsiooni piirnorm: 0,6 mg.
Bisfenool A-d toidu kg kohta.

Lubatud päevane kogus:
0,05 mg bisfenool A-d kehakaalu kg kohta päevas.

Tupperware tooted, olgu vanemad või uuemad, on valmistatud nii, et selle aine sisaldus on kehtivatest Euroopa piirnormidest tunduvalt madalam. Seega on toodete kvaliteet ja ohutus tagatud, kui neid kasutatakse vastavalt Tupperware soovitustele. Niisiis võite alati rahulikult kasutada Tupperware tooteid toidu säilitamiseks, valmistamiseks ja serveerimiseks.

 

Tupperware kaante tüübid


Tupperware on alati olnud tuntud oma ainulaadsete omadustega kaante poolest. Need kaaned jaotuvad 4 kategooriasse.
Iga toote tutvustuse juurest leiate vastava sümboli. Siit leiate kõikide kaanetüüpide kirjeldused.

  1. See veekindel kaas tagab, et 24 tunni jooksul ei teki märgatavat leket. Seda tüüpi kaanega tooteid võib hoida ükskõik mis asendis, ilma et tekiks leke.
  2. See kaas tagab, et pärast suletud nõu loksutamist ei ole märgatavat leket tilkade kujul. Seda tüüpi kaanega tooteid tuleks kasutada ainult püstasendis, kui need on täidetud vedelikuga.
  3. See kaas tagab hea säilitusvõimaluse. Seda tüüpi kaanega tooteid võib kasutada ainult püstasendis, kui need on täidetud vedelikuga.
  4. See kaas tagab väga lühiajalise säilitusvõimaluse. Seda tüüpi kaanega tooteid võib kasutada ainult püstasendis, kui need on täidetud vedelikuga.
Visual
Top