Kui jätkate siinse veebisaidi kasutamist, nõustute küpsiste kasutamisega, et saaksime teada külastusstatistikat, esitada teie huvide järgi kohandatud sisu ja võimaldada teil jagada saidi sisu suhtlusportaalides.  Lisainfot küpsiste ja nendega seotud seadistuse kohta leiate meie privaatsuspoliitikast aadressil.

Tupperwares Garantii

Kvaliteedi- ja varuosagarantii

Visual

Tupperware kvaliteedigarantiiga võtame endale kohustuse ja anname tagatise, et kõik Tupperware tooted vastavad meie kõrgetele kvaliteedinõuetele.

Kõik Tupperware tooted tarnitakse tootmis- ja materjaligarantiiga. See tähendab, et saate alati defektsed tooted igal ajal välja vahetada oma Tupperware konsultandi juures. Tooteid, millel esineb tavapärane kulumine või mida on valesti kasutatud, kuid mille puhul ei ole tegemist tootmis- või materjaliveaga, kvaliteedigarantii ei hõlma ja neid välja ei vahetata.

Kui olete kaotanud kaane või mõne muu Tupperware toote osa, või kui mõni teie toodetest on kahjustada saanud näiteks lahtise tule, sooja pliidiplaadi, sooja rasvaine või teravate esemetega kokkupuutel, saate peaaegu alati osta uue olemasolevat värvi varuosa oma konsultandi kaudu.

Nii saate oma Tupperware tootest suurimat rõõmu

Tupperware tunnuseks on kõrge kvaliteet. Kõik Tupperware tooted tarnitakse tootmis- ja materjaligarantiiga. See tähendab, et saate alati defektsed tooted igal ajal välja vahetada oma Tupperware konsultandi/maaletooja juures.

Selleks, et Tupperware tooted püsiksid nagu uued:

  • Läbipaistvad tooted püsivad ilusamad, kui neid pesta käsitsi.
  • Tooted ei tohi kokku puutuda küttekehaga, kui pesete neid nõudepesumasinas.
  • Noad tuleb alati käsitsi puhastada.
  • Ärge laske toodetel kokku puutuda teravate esemete ja kuuma rasvainega.
  • Kasutage mikrolaineahjus ainult neid tooteid, mis on selleks ette nähtud.
  • Laske alati külmkapist võetud toodetel paar minutit toatemperatuuril seista enne kui eemaldate kaane ja võtate sisu välja.
  • Osad toiduained (nt tomatid, porgandid ja karri) võivad põhjustada toote värvimuutusi. Seepärast loputage nõusid alati külma veega enne, kui pesete neid sooja veega.
  • Nõusid, millele on jäänud juurde varasema toidu lõhn, võib hoida külmkapis kuni lõhna kadumiseni.
Top