Kui jätkate siinse veebisaidi kasutamist, nõustute küpsiste kasutamisega, et saaksime teada külastusstatistikat, esitada teie huvide järgi kohandatud sisu ja võimaldada teil jagada saidi sisu suhtlusportaalides.  Lisainfot küpsiste ja nendega seotud seadistuse kohta leiate meie privaatsuspoliitikast aadressil.

Arenemisvõimalused

Visual

Isiklik areng ja karjäär
Pakume teie poolt soovitud väljakutseid ning tagame kogu treeningu Tupperware Academy kaudu, et saaksite kujundada oma unistuste karjääri.

Kui soovite täiendavat teavet selle kohta, kuidas luua oma unistuste karjäär, täitke vorm ja saatke see meile. Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Ambitsioon saada juhiks?
Kui teil on ambitsiooni, on meil karjääriredelil edasi liikumiseks oma raamistik. Kui olete tubli ja edukas konsultant, kes soovib suuremat vastutust, on teil ka selleks Tupperwares võimalus.

Grupijuhina on teil vastutus oma meeskonna juhtimise eest. Arendate ja toetate oma grupi konsultante ja teie argipäev on vaheldusrikas ning täis väljakutseid. Määrate ise oma tööaja, seate oma grupile ja endale ise eesmärgid. Tulemused pakuvad ka eeliseid, mh suurema sissetuleku võimalust ja osalemist eriüritustel ja konverentsidel. Teie enda panus annab ka võimaluse saada enda kasutusse ilus Tupperware auto.

Tupperwarega töötamine tähendab ka, et teie reisiunistused võivad saada tegelikkuseks. Saate osaleda inspireerivatel Skandinaavia ja rahvusvahelistel konverentsidel koos teiste Skandinaavia kolleegidega. Pakume loomulikult kogu väljaõpet ja moraalset toetust, mida oma teel vajate.


Top