Kui jätkate siinse veebisaidi kasutamist, nõustute küpsiste kasutamisega, et saaksime teada külastusstatistikat, esitada teie huvide järgi kohandatud sisu ja võimaldada teil jagada saidi sisu suhtlusportaalides.  Lisainfot küpsiste ja nendega seotud seadistuse kohta leiate meie privaatsuspoliitikast aadressil.

Töö

Visual

Vabadus ja paindlikkus

Tupperware konsultandina teenite lisaraha ja saate kõige uuemad tooted enne kõiki teisi. Kohtute uute ja toredate inimestega ning teil on ainulaadne võimalus laiendada oma võrgustikku:

oma tööaja määrate ise ja valite, kas soovite töötada osalise ajaga lisaraha teenimiseks või soovite töötada täisajaga ja kujundada Tupperwarega oma karjääri.

Hakake konsultandiks
• Paindlikkus ja vabadus oma päeva planeerimisel
• Põnev täis- või osaajaga töö
• Täiendav tulu ja uued elamused pere ja sõpradega
• Müügitreening Tupperware Academy kaudu
• Isiklik areng
• Saage osaks motiveerivate ja pühendunud kolleegide, külaliste ja võõrustajate võrgustikust.

Me ei sea nõudeid haridusele või taustinfole, kuid usume, et erineva taustaga konsultandid lisavad erinevaid andeid, mis tugevdavad Tupperwaret. Olete osa meie tunnustatud ettevõttest ja muudate oma argipäeva vaheldusrikkaks rohkete kontaktidega nii klientide kui kolleegidega. Õhkkonda iseloomustab hea koostöö, meeskonnavaim ja abivalmid üksteist toetavad kolleegid.

Meie tooted on tuntud oma funktsionaalse ja kasutamissõbraliku disaini poolest. Kõigile, kellel on kodus Tupperware tooted, on kvaliteet ja kasutajasõbralikkus tuttavad, seega on kerge olla kvaliteetse toote konsultant.

Top