Kui jätkate siinse veebisaidi kasutamist, nõustute küpsiste kasutamisega, et saaksime teada külastusstatistikat, esitada teie huvide järgi kohandatud sisu ja võimaldada teil jagada saidi sisu suhtlusportaalides.  Lisainfot küpsiste ja nendega seotud seadistuse kohta leiate meie privaatsuspoliitikast aadressil.

Teema ettepanek

Visual

Teemade inspiratsioon
Millist esitlust soovite? Tunnete oma külalisi kõige paremini ja teate, mis neid huvitab. Arutage oma konsultandiga ja otsustage, mida te valmistate.

Siin on paar ideed ühiseks toiduvalmistamiseks.
Vaadake või osalege lihtsate toitude valmistamisel – ja loomulikult maitske valmistatud toitu. See on ainulaadne võimalus vahetada ideid nii omavahel kui konsultandiga, samal ajal kui te koos toitu valmistate:

"Meals in minutes" on enamikule tänasel päeval aktuaalne – valmistada kiiresti tervislik ja hea õhtusöök kogu perele. Me muretseme tervisliku toidu pärast, kuid seisame igapäevaselt silmitsi väljakutsetega selle saavutamiseks. Huvitav teema on toiduvalmistamine mikrolaineahjus, see näitab, mismoodi saate optimeerida köögis veedetavat aega ja saavutada, mida soovite. Arendame pidevalt uusi revolutsioonilisi tooteid mikrolaineahjus kasutamiseks – kuid meil on tootevalikus juba näiteks auruti ja survepott. Toodetega on huvitav töötada ja need pakuvad uusi võimalusi teie köögis.

Mure õunakook, suvine juustukook või porgandikook? Kes suudab ära öelda ahvatlevatest kookidest? Saage üksteiselt lemmikkookide inspiratsiooni ja jagage retsepte. Konsultant näitab teile, kuidas saate küpsetada Tupperware paljude toodetega just sel eesmärgil.

Korraldage brunch, valmistage putru beebidele emade grupis või saage taimsete toitude ideid. Võimalusi on palju – leidke ise see teema, mis muudab õhtu meeldivaks teile ja teie külalistele.

Soovite korraldada pigem klassikalise esitluse?
Klassikalise esitlusega saate inspiratsiooni lihtsamateks igapäevasteks roogadeks, konsultant valib lähtepunktiks teatud tootegrupid või laia valiku tooteid ühe teema raames, nt säilitamine, jahutamine, sügavkülmutamine, serveerimine, küpsetamine jne. Leppige kokku, milline teema sobib teile ja teie külalistele.

Top