Kui jätkate siinse veebisaidi kasutamist, nõustute küpsiste kasutamisega, et saaksime teada külastusstatistikat, esitada teie huvide järgi kohandatud sisu ja võimaldada teil jagada saidi sisu suhtlusportaalides.  Lisainfot küpsiste ja nendega seotud seadistuse kohta leiate meie privaatsuspoliitikast aadressil.

Pidu

Lugege lisa Tupperware‘i esitluste pidamisest

Visual

Inspireeriv ja õpetlik
Kui osalete külalisena või võõrustajana Tupperware esitlusel, pakutakse seal kvaliteettooteid, mis sobivad kaasaegse ja paindliku elustiiliga, lihtsate retseptide ja õigete tööriistadega. See on hea põhjus kokku saada, vahetada nõuandeid ja ideid ning saada inspiratsiooni koos pere, sõprade, kolleegide ja naabritega. Osalege, vaadake ja maitske toitu, mida valmistatakse Tupperware uusimate toodetega.

Olge võõrustaja
Saage hubaste ja inspireerivate hetkede osaks koos oma sõpradega, olles esitluse võõrustaja. Leppige konsultandiga kokku kuupäev ja kellaaeg, konsultant aitab teha esitlusest meeldiva õhtu nii teile kui teie külalistele. Kas olete huvitatud näiteks kindlatest toodetest või teemadest – toiduvalmistamine mikrolaineahjus, küpsetamine, lastetooted või muu sarnane?

Kogu vajaliku teabe esitluse kohta saate oma konsultandilt. Samuti kataloogi ja kehtivad pakkumised. Teie peate vaid kutsuma oma sõbrad, perekonna, naabrid, kolleegid ja tuttavad enda juurde koju kokkulepitud ajaks.

Õhtu kulgeb umbes järgnevalt: konsultant tuleb teie juurde koju ja paneb tooted välja. Kui külalised on tulnud, esitleb konsultant aktuaalseid tooteid ja valmistab võimalikku sööki, mis olete kokku leppinud. See on hea viis tooteid tundma õppida, aga ka saada üldisi söögivalmistamise nõuandeid.

Lisaks kataloogis olevatele toodetele on ka mõned põnevad pakkumised, mida teil ja teie külalistel on võimalik osta. Saate loomulikult ka ühe toote tänukingituseks, et konsultant võis laenata teie kodu esitluse läbiviimiseks. Samas on teil võimalus saada veel tooteid võõrustaja programmi kaudu. Selle kohta saate täiendavat teavet konsultandilt.

Nautige mõnusaid hetki koos oma sõprade, perekonna ja tuttavatega ning saage palju inspiratsiooni ja uusi lihtsaid nõuandeid igapäevaseks toiduvalmistamiseks.

Võtke konsultandiga ühendust juba täna ja leppige kuupäev kokku.


Top