Kui jätkate siinse veebisaidi kasutamist, nõustute küpsiste kasutamisega, et saaksime teada külastusstatistikat, esitada teie huvide järgi kohandatud sisu ja võimaldada teil jagada saidi sisu suhtlusportaalides.  Lisainfot küpsiste ja nendega seotud seadistuse kohta leiate meie privaatsuspoliitikast aadressil.

Meist

Visual

Tupperware edulugu

Tupperware on üks maailma suurimaid otsemüügifirmasid. Peaaegu 1 000 000 konsultanti rohkem kui 100 riigis on toonud Tupperware kasutajate teadvusesse ainulaadsete, multifunktsionaalsete ja professionaalsete toodetega lauale ja kööki.

Rohkem kui 60 aastat on Tupperware teinud ajalugu ainulaadsete kvaliteetsete toodetega, mis teevad argipäeva kõigile lihtsamaks. Tänu pidevale tootearendusele ja Tupperware tublidele konsultantidele leidub meie kaasaegset disaini enamikus kodudes.

Maailmas korraldatakse kokku u 12,5 miljonit esitlust aastas koos u 100 miljoni külalisega. Tupperware peakontor asub Floridas Orlandos, ettevõtte käive on ligikaudu 2 miljardit USD ja ettevõte on noteeritud New Yorgi väärtpaberibörsil.

Visual

Tupperwarest

Tupperware er et af verdens største firmaer inden for direkte salg. Næsten 1.000.000 konsulenter i mere end 100 lande har skrevet Tupperware ind i forbrugernes bevidsthed med unikke, multifunktionelle og professionelle produkter til bord og køkken.
lisateavet

Top