Kui jätkate siinse veebisaidi kasutamist, nõustute küpsiste kasutamisega, et saaksime teada külastusstatistikat, esitada teie huvide järgi kohandatud sisu ja võimaldada teil jagada saidi sisu suhtlusportaalides.  Lisainfot küpsiste ja nendega seotud seadistuse kohta leiate meie privaatsuspoliitikast aadressil.

Küpsised

Tupperware Nordic A/S kasutab küpsiseid koondvormis statistika jaoks, et näha esma- ja korduvkülastajaid. Küpsiseid ei edastata ega müüda kolmandatele osapooltele. Vt lisaks ELi juhiseid: 2002/58/EÜ.

Küpsised
Käesoleval lehel kasutatakse küpsiseid. Üks küpsis on lihtne väike tekstifail, mis saadetakse koos koduleheküljega ja salvestatakse arvutis, nutitelefonis või tahvelarvutis.

Kasutame neid küpsiseid teie seadistuste salvestamiseks. Küpsised ei sisalda personaalseid andmeid. Küpsised on võimalik veebilehitsejas välja lülitada, kuid sellel võib mõjutada lehekülje kuvamist negatiivselt.

Analüütilised (jälgimise) küpsised
Kasutame Google Inc poolt pakutavat Google Analyticsi veebianalüüsi teenust. (“Google”). Google Analytics kasutab “first-party cookies”. Need küpsised aitavad analüüsida, kuidas külastajad lehte kasutavad ja neid ei saa kasutada teiste lehekülgede lugemiseks.

Google ei kogu delikaatseid isikuandmeid. Anonüümsed andmed saadetakse Google´ile ja salvestatakse USA serverites.

Google Analyticsi saad välja lülitada lingilt: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Top