Mida täpselt Tupperware konsultant teeb?

 • mosaic

Mida täpselt Tupperware konsultant teeb?

Tupperware pakub paindlikku tööaega, lisateenistust, uusi sõpru ja kõige uuemaid Tupperware’i tooteid – enne kõiki teisi!

show

Kõige aluseks on armastada seda, mida teed, teenida, mida soovid teenida, tunda end hinnatuna ja väärtuslikuna, õppida positiivsetelt ja meeleolu tõstvatelt inimestelt ning olla premeeritud ja tunnustatud.

hide

Meil kõigil on oma lugu.

Annely

Ma hakkasin Tupperware’iga koostööd tegema, kuna ma armastan inimestega suhelda. Lühikese ajaga sai minust meeskonnajuht. See kogemus on andnud mulle palju – rohkelt sõpru, reisimist ja pidusid! See on andnud palju ka mu perele. Mul on suur pere: 3aastased kaksikud, kaks vanemat last ja abikaasa ning seetõttu on toiduvalmistamine üks mu lemmiktegevusi.
 • Ida

  Tupperware´s kohtun inimestega ja ma olen sel viisil leidnud palju uusi sõpru. Ma armastan Tupperware juures kõike, eriti neid sündmusi, kuhu sind kui konsultanti kutsutakse. Ma osalesin esimesel Jubilee üritusel Kopenhaagenis kaks aastat tagasi. See oli maagiline, kui uksed avati – naised kiljusid, muusika rõkkas ja tundsin koheselt end osana sellest. Just siis ma teadsin, et see on midagi, mida ma tahan ülejäänud elu teha.
  Kõikidele uutele konsultantidele tahan öelda ühte asja – ära anna alla, sa suudad seda teha!
 • Johanna

  Mulle esitleti Tupperware´t, kui olin lapsehoolduspuhkusel. Ajastus oli ideaalne – ma olin jõudnud punkti, kus ma lihtsalt pidin kodust välja saama. Tupperware andis mulle selle võimaluse. Lisaks täiendavale sissetulekule saan ma erineval viisil ka endale tooteid. Ma mäletan, kui sain oma esimese toote – see oli lihtsalt fantastiline. Hea oli teada, et sain selle toote, kuna olin teinud head tööd oma kodustel pidudel.
  Ma olen väga uhke just oma esimese sammu üle. Sammu üle konsultandist tiimijuhiks. Seepärast julgustan kõiki liituma Tupperware´ga ja minu nõuanne on – ole sina ise, ole päris, ole aus ja pea alati meeles naeratada!
 • May-Britt

  Ma alustasin konsultandina peaaegu kuus aastat tagasi. Ma olin perenaiseks ühele Tupperware’i esitlusele, mille konsultant oli lihtsalt fantastiline. Lühikese aja jooksul hakkasin ma ise konsultandiks. Sellest ajast peale olen ma enesekindlam ja seltskondlikum.
  Selle töö sotsiaalne aspekt on fantastiline. Mulle meeldib see väga, et mul on koos kolleegidega lõbus. Ma alati valmistan oma külalistele toitu ning annan inspiratsiooni ja soovitusi, kuidas uusi või vanu tooteid kasutada. Üks minu lemmiktoodetest on segamisnõu Twist & Shake. Minu soovitus uutele konsultantidele on toetada perenaist esitluse ettevalmistamisel. See igal juhul aitas kaasa minu edule Tupperware’is.

ALUSTAME!

See võtab vaid hetke ja Sul ei ole isegi CV-d vaja.

 • 1

  1. samm

  Täida allolev lihtne vorm.
 • 2

  2. samm

  Sinu lähim Tupperware maaletooja võtab sinuga peatselt ühendust.
 • 3

  3. samm

  Tasuta stardikomplekt ja koolitus.
 • 4

  4. samm

  Oled teel eduka karjääri suunas!